افتتاح وبسایت جدید شرکت "تابش تجهیز آزما"
بر پایه نرم افزار مدیریت منابع سازمانی

به اطلاع شما همراهان عزیز و همیشگی می‌رسانیم که با هدف ارائه بروزترین خدمات ممکن به مشتریان "تابش تجهیز آزما"، قصد داریم همزمان با عرضه دانش فنی و تخصصی مرتبط به بکارگیری محصولات تولیدی خودمان امکان ارائه خدمات الکترونیکی برای انواع درخواست‌های شما را نیز در بستر وبسایت جدید "تابش تجهیز آزما" فرآهم نماییم.

در وبسایت طراحی شده جدید، از لحظه‌ای که برای بررسی‌های فنی و ملاحظه نمونه کارکردهای موردنظرتان قصد جستجوی محصول یا خدمت مورد نیاز خود را دارید تا مرحله ای که قصد درخواست امکان سنجی برای ساخت یا انجام خدمات مشخصی را داشته باشید از طریق  صفحات وبسایت راهنمای شما خواهیم بود.

همچنین امکان خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین "تابش تجهیز آزما" برای شما به‌عنوان درخواست‌کنندگان قطعات یدکی، لوازم مصرفی و تجهیزات و خدمات مرتبط با حوزه انواع سیستم‌های پرتو نگاری صنعتی نیز به‌شکل تخصصی و حرفه‌ای فراهم شده است.

امکانات اختصاصی دیگری که برای شما در نظر گرفته‌ایم بهره‌برداری کامل شما از یک سیستم کاملا" الکترونیکی در بستر وبسایت "تابش تجهیز آزما" برای پیگیری امور پروژه‌های کاری‌تان، بدون هیچگونه نیازی به تماس تلفنی و یا استفاده از سایر ابزارهای ارتباطی متفرقه است.

رویت گزارشات کار پروژه، تبادل اطلاعات فنی و اسناد مالی و در جریان قرار گرفتن لحظه‌ای شما از مراحل پیشرفت پروژه از جمله مزایایی است که در سیستم پیشرفته کارتابل مدیریتی مشتریان "تابش تجهیز آزما" برای سهولت امور پیگیری سفارشات شما در نظر گرفته‌ شده است.

لطفا" برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده امکانات سیستمی جدید به صفحه راهنمای حساب کاربری در وبسایت "تابش تجهیز آزما" مراجعه فرمایید.

پاسخگوی شما از طریق محل پرسش و پاسخ تعبیه شده در ذیل همین صفحه و یا از طریق راه‌های ارتباطی قرارداده شده در صفحه تماس با ما هستیم.

موفق، پیروز و سربلند باشید. به امید کسب رضایتمندی همیشگی شما.


این پست را به اشتراک بگذار
بلاگ های ما
بایگانی
ورود | ثبت نام افزودن نظر